“Engineer of XXI Century” – the IX Inter University Conference of Students, PhD Students and Young Scientists

Шановні колеги!

11 грудня 2020 року відбудеться Х Міжнародна конференція “Інженер XXI століття” в Університеті Бельсько-Бяла. Ми запрошуємо до участі студентів, аспірантів, докторантів та науково-педагогічних працівників кафедри! Звертаємо увагу на те, що участь у конференції є безкоштовною.

Реєстрація учасників

Вся інформація доступна, а реєстрацію можна здійснити за допомогою веб-сайту в Інтернеті: www.engineerxxi.ath.eu/en/conference.
Тому ми просимо потенційних учасників якнайшвидше зареєструватися онлайн ( реєстраційна форма ).

Підтвердження участі у конференції, подання доповідей, інформація про процес рецензування та анонси конференції (циркуляри) будуть доставлені через цю службу.

Подання робіт

Доповіді на конференцію можуть подаватися англійською або польською мовами.

Роботи повинні подаватися лише в електронній формі за допомогою текстового процесора MS Word. Вони повинні бути відформатовані відповідно до керівних принципів та шаблону, доступного на згаданому веб-сайті: ( завантажити шаблон ).

Всю кореспонденцію, пов’язану з участю у конференції, слід переглядати через офіційну веб-адресу конференції  inzynier.kolo@ath.eu

Статті, які отримали позитивну оцінку в процесі рецензування, приймаються до публікації та презентації.

Статті будуть опубліковані окремими розділами.

За роботи, затверджені до друку у спеціальному випуску Спеціального видання Наукового журналу факультету машинобудування та обчислювальної техніки, комісія не стягується.

Через процес публікації слід дотримуватись термінів подання статей, а також подання рецензованих версій (виправлених).

Важливі дати:

• 01.01.2020 – 25.10.2020 – реєстрація учасників ( реєстраційна форма ) та подання повного тексту доповіді,
  • 22.11.2020 – подання виправленого тексту статті,
  • 11.12.2020 – Конференція.

Деталі на сайті конференції: http://www.engineerxxi.ath.eu/en/conference/