XII Міжнародна науково-технічна конференція «ITSEC» – 2023

З 2 по 4 травня 2023 року в місті Ужгород відбулась XII Міжнародна науково-технічна конференція, присвячена 90-річчю Національного авіаційного університету (НАУ) «ITSEC». Організатори конференції: Національний авіаційний університет, ДВНЗ «Ужгородський національний університет», ГО «Асоціація спеціалістів кібербезпеки».

Ректор НАУ (Максим Луцький) побажав усім успіху та плідної роботи на конференції, сподіваючись, що доповіді, дискусії та ідеї допоможуть присутнім удосконалити знання та практичні навички з кібербезпеки та захисту інформації, що особливо актуально в умовах гібридних війн.

Модерує пленарне засідання та представляє НАУ — доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри безпеки інформаційних технологій Факультету кібербезпеки та програмної інженерії НАУ Олександр Корченко.

Також зі зверненням виступили інші почесні учасники: ректор ДВНЗ «Ужгородський національний університет» Володимир Смоланка, голова Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита, заступник голови ЗОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Пацкан, начальник Держспецзв’язку в Закарпатській області Петро Маркевич, директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЗОВА Мар’яна Марусинець, начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації ЗОВА Василь Гомонай, заступник начальника відділу протидії кіберзлочинам в Закарпатській області Михайло Танчиця.

На заході від НАУ виступили: аспіранти кафедри БІТ спеціальності 125 Кібербезпека, а саме здобувачі 1 курсу освітньо-наукового ступеня доктора філософії зі спеціальностей: 172 Телекомунікації та радіотехніка Гамрецький Роман та 125 Кібербезпека Петляк Наталія зі своїми науковими керівниками: Гнатюком Віктором, доцентом кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем ФАЕТ НАУ та Хохлачовою Юлією, доцентом кафедри БІТ НАУ, а також викладачі кафедри БІТ НАУ: професори Сергій Зибін та Анатолій Давиденко, доценти Юлія Хохлачова та Юрій Дрейс, старший викладач Володимир Щербина.

Після підбиття підсумків, за результатами конференції, учасникам були вручені сертифікати (20 годин підвищення кваліфікації) та зроблені колективні фото.

Ця конференція стала важливим кроком у підвищенні рівня кваліфікації науковців та профільних фахівців – дякуємо всім присутнім!