Захист кваліфікаційних робіт студентів кафедри!

З 14.06.2021 по 18.06.2021 на кафедрі БІТ відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього рівня «Бакалавр» за спеціальністю «Кібербезпека» освітніх програм «Системи та технології кібербезпеки» та «Адміністративний менеджмент у сфері захисту інформації».

За результатами оцінювання екзаменаційною комісією найкращими визнано роботи наступних студентів:

ПІБТема дипломної роботиОцінка за протоколом ЕКНауковий керівник
1Горожанова Анастасія ОлександрівнаПрограмний модуль вибору засобів оцінювання шкоди від втрати інформації з обмеженим доступом98/відмінно/АЛозова Ірина Леонідівна
2Пустовий Ілля ОлеговичПрограмний застосунок для верифікації інтернет-контенту на ознаки інформаційно-психологічного впливу95/відмінно/АТкач Юлія Миколаївна
3Сидор Марк ІгоровичЗахищений сайт громадської організації “Асоціація спеціалістів кібербезпеки”95/відмінно/АТолбатов Андрій Володимирович
4Захарчук Олексій ВікторовичСистема вибору баз даних уразливостей92/відмінно/АКазмірчук Світлана Володимирівна

Колектив кафедри БІТ від щирого серця вітає своїх випускників з успішним захистом кваліфікаційних робіт та здобуттям освітнього ступеня «Бакалавр»!!! Бажаємо вам так само сміливо та впевнено захищати свої думки, ідеї та мрії!