11.06.2021 Науковий семінар (Рат БЕРДИБАЄВ, Євген РОДНІН)

Шановні колеги!
11.06.2021 о 11.00 відбувся кафедральний науковий семінар з наступним порядком денним:

1) БЕРДИБАЄВ Рат Шиндалійович «МЕТОДИ І МОДЕЛІ ПОБУДОВИ ВИСОКОШВИДКІСНИХ АПАРАТНИХ ПРИСТРОЇВ РЕАЛІЗАЦІЇ КРИПТОГРАФІЧНИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ», спеціальність 05.13.21 «Системи захисту інформації». Подається на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук, науковий керівник: ГНАТЮК Сергій Олександрович доктор технічних наук, доцент, заступник декана ФККПІ НАУ (м.Київ).

2) РОДНІН Євген Сергійович «МЕТОД ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАХИСТУ ФУНКЦІОНУВАННЯ РОЗПОДІЛЕНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ НА ОСНОВІ ВИКОРИСТАННЯ МОДЕЛЕЙ БЕЗПЕКИ», Спеціальність 05.13.21 – “Системи захисту інформації”. Подається на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук. Науковий керівник: СІНІЦИН Ігор Петрович, доктор технічних наук, старший науковий співробітник, завідуючий відділу програмних засобів автоматизації наукових досліджень Інститутуту програмних систем НАН України. Роботу виконано в Інститутуті програмних систем НАН України (м. Київ).