Студенти кафедри – переможці Міжнародної олімпіади з інформаційно-психологічної безпеки

Цього року дві команди студентів кафедри БІТ приймали участь у ІІ-гому турі 5-ої міжнародної олімпіади з інформаційно-психологічної безпеки, що проходила у м. Ужгороді на базі Карпатського університету імені Августина Волошина. У заході взяли участь 17 команд студентів та курсантів з провідних вітчизняних і закордонних ЗВО.

Учасники команди “NAU-Hack” (науковий керівник д.т.н., доц. Гнатюк С.О.) студент 2-го курсу Ігор Вощик та студент 1-го курсу Андрій Руденко у запеклій боротьбі вибороли почесне ІІ-ге місце у командному заліку. Ігор Вощик в індивідуальному заліку виборов ІІ-ге місце!

Учасники команди “InfoPeople” (науковий керівник к.т.н., Гізун А.І.) студентка 5-го курсу Анна Блідар, студенти 2-го курсу Олесь Захарчук та Ярослав Бродовський – вибороли два місця в індивідуальному заліку: Анна посіла ІІ-ге місце, а Олесь ІІІ-те!

Вітаємо переможців та їх наукових керівників!