![](http://bit.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/0-02-05-659264e837ca37f5aa6b5c9beaed0a02e3a3e371299f4a9ce773726a068ec9f9_bce86cb3ca614a3a-e1704704616773-1024x540.jpg)
З 25.12.2023 по 27.12.2023 на кафедрі БІТ відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього рівня «Магістр» за спеціальністю «Кібербезпека» освітньої програми «Адміністративний менеджмент у сфері захисту інформації». За результатами оцінювання екзаменаційною комісією найкращими визнано роботи наступних студентів: Користіна Олександра, Рабодзея Ігоря та Сокола Олексія.
Колектив кафедри БІТ від щирого серця вітає своїх випускників з успішним захистом кваліфікаційних робіт та здобуттям освітнього ступеня «Магістр»! Бажаємо вам так само сміливо та впевнено захищати свої думки, ідеї та мрії