Студенти та виклачачі кафедри прийняли участь у конференції «Перспеткивні направлення захисту інформації»

З 3 по 7 вересня на базі Одеської національної академії імені А.С. Попова проходила II Всеукраїнська наукова практична конференція «Перспеткивні направлення захисту інформації». Викладачі кафедри БІТ НАУ (Гнатюк С.О., Казмірчук С.В., Корченко А.О.) на чолі з зав.кафедри Корченком О.Г. та членами студентського наукового товариства «CyberTag»  другий рік поспіль приймають активну участь у цій конференції. Усі роботи були представлені на високому рівні та викликали масу обговорень серед учасників. З доповіддю виступили такі студенти: Блідар Анна, Поліщук Юлія, Самусь Віктор та Шаховал Александра.

Також, учасники конференції прослухали тренінг по тайм-менеджменту від заступника директора ІАН НАУ, к.т.н. Одарченка Романа Сергійовича. Ефективному засвоєнню корисних порад та практичних навичок сприяло місце проведення лекції - морське узбережжя.

Крім того, учасники конференції мали змогу активно відпочити, обмінятися досвідом з колегами, а також подискутувати про останні тенденції в галузі інформаційної безпеки.

Bookmark and Share