Студенти та виклачачі кафедри прийняли участь у конференції «Перспективні напрями захисту інформації»

7-9 вересня 2015 року у Одеській національній академії зв’язку ім.О.С.Попова проходила Перша всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективні напрями захисту інформації».

Кафедру БІТ на цій конференції представляли такі викладачі: Сергій Гнатюк, Світлана Казмірчук, Юлія Коваленко, Юлія Хохлачова, Тетяна Жмурко та Василь Кінзерявий. Було представлено доповоді студентів Юлії Поліщук, Людмили Рибалки, Владислава Гріги, Олександри Шаховал і Артема Положенцева.

Студенти вдячні кафедрі БІТ за представлену можливість відвідати Одесу та прийняти участь у всеукраїнській науково-практичній конференції.