У вівторок 13 квітня у приміщенні приймальної комісії за ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Національного авіаційного університету вперше відбувся Конкурс науково-технічних розробок та програмного забезпечення молодих науковців НАУ. У конкурсі могли взяти участь студенти та аспіранти університету, які мають власні наукоємні розробки. Роботи оцінювали інженери, науковці та керівники провідних ІТ-компаній України за двома номінаціями: 1) науково-технічні розробки; 2) програмне забезпечення. Основними критеріями оцінювання були актуальність розробки, інноваційність рішення, практичне значення, реалізація, презентація розробки.

Виявили бажання, зареєструвались і презентували свої розробки 24 молодих науковці університету!

За результатами оцінювання конкурсною комісією призові місця розподілилися таким чином:

І місцеБурмакін Станіслав Петрович «Апаратно-програмна реалізація шифратора для захисту аналогового відеосигналу БПЛА на базі FPGA» (кафедра електроніки ННІАН).

ІІ місцеЗінчук Максим Ігорович «Модуль контролю автентичності даних GPS» (кафедра безпеки інформаційних технологій ННІІДС); Чепорнюк Гліб Сергійович, Максименков Владислав Костянтинович «БПЛА «AD-SW» для застосування у точному землеробстві та біологічному захисті рослин» (кафедра систем управління літальними апаратами ННІАН).

ІІІ місцеМедик Ігор Вікторович «Пристрій «Радіо-асистент» (кафедра електроніки ННІАН); Косюк Євгеній Сергійович «Пристрій інфразвукового ураження» (кафедра безпеки інформаційних технологій ННІІДС); Харлап Костянтин Анатолійович, Харлап Ольга Анатоліївна «Розробка веб сайту» (кафедра телекомунікаційних систем ННІАН).

Переможці конкурсу отримали коштовні призи від спонсорів заходу:

У цілому, як зазначили організатори та конкурсна комісія, конкурсанти продемонстрували високий рівень підготовки і велике бажання пізнавати нові можливості та розширювати науковий кругозір. Бажаємо конкурсантам натхнення та успіхів у всіх їх починаннях.

Молодій науці в НАУ бути!