Студентка кафедри - переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інформаційної безпеки

24-25 березня 2016 року Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя другий рік поспіль проводив ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Інформаційна безпека». Цьогоріч на конкурс було представлено 36 студентських наукових робіт, з яких галузевою конкурсною комісією за результатами попереднього рецензування було визначено 17 фіналістів з різних вищих навчальних закладів, які боролися за призові місця.

За результатами підсумкової науково-практичної конференції перше місце зайняла студентка четвертого курсу кафедри безпеки інформаційних технологій Юлія Поліщук, член СНТТ CyberTag та НТСАДМВ НАУ (науковий керівник доцент Сергій Гнатюк).

Колектив кафедри безпеки інформаційних технологій щиро вітає переможця та наукового керівника та бажає їм подальших наукових звершень!!!