Презентація кафедри безпеки інформаційних технологій НАУ на виставці «Освіта та кар’єра – 2012»

29 березня 2012 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулось урочисте відкриття XXI Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – 2012». Національний авіаційний університет у номінації «Інформаційні IT-технології у вищому навчальному закладі» отримав Гран-прі.

Кафедру безпеки інформаційних технологій на заході представляла старший викладач Юлія Іванчук (Коваленко). Відвідувачам була надана інформація про те, що представляє собою фах управління інформаційною безпекою, основні сфери діяльності у сучасному інформаційному суспільстві дипломованого фахівця із організації інформаційної безпеки. Учасники виставки отримали докладну інформацію про правила прийому до ВНЗ України у 2012 році, особливості навчання в університеті та подальше працевлаштування. Зацікавлені учасники виставки отримали інформаційно-рекламні матеріали кафедри безпеки інформаційних технологій.