Актуальні проблеми управління інформаційною безпекою на конференції ПОЛІТ-2015

8 квітня у рамках XV міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів "Політ. Сучасні проблеми науки" відбулось засідання секції "Управління інформаційною безпекою" (голова секції - к.т.н., доцент Гнатюк С.О., секретар - Жмурко Т.О.).

У рамках секції було заявлено 34 наукові доповіді, які торкалися усіх найважливіших на сьогодні аспектів інформаційної безпеки громадян, суспільства та держави. Найбільший інтерес викликали доповіді студентів кафедри БІТ Олександри Шаховал "Інформаційно-технічний вплив на особу, суспільство, державу" (1 курс), Надії Дуксенко "Аналіз інформаційного законодаства України в умовах інформаційної війни" (2 курс) та Віктора Самуся "Пропаганда в мережі Інтернет"(2 курс).