Опубліковано монографію «Оцінювання шкоди національній безпеці України у разі витоку державної таємниці» за підтримки Національної академії Служби безпеки України, до авторського колективу якої входять завідувач кафедри Олександр Григорович Корченко та його аспірант, вже к.т.н. Юрій Олександрович Дрейс.

У монографії розглянуті нормативно-правові та соціально-організаційні аспекти охорони державної таємниці, проведено критичний аналіз чинних методичних настанов, рекомендацій та процедур оцінювання можливої шкоди у разі розголошення державної таємниці або втрати її матеріальних носіїв, запропоновано оригінальні експертно-аналітичні підходи до визначення цінностей секретної інформації та обсягів втрат у разі її витоку.

Видання призначене для фахівців сфери забезпечення охорони державної таємниці, студентам, аспірантам, здобувачам, науковцям, викладачам, які надають послуги за освітніми напрямами, пов’язаними з забезпеченням національної та інформаційної безпеки.