Матч за кубок Інституту з футболу між викладачами та студентами

18 квітня на футбольному полі між 7 та 9 гуртожитками відбувся матч за Кубок ІІДС з футболу між збірними командами викладачів та студентів.

З перших хвилин матчу перевагою заволоділи студенти, які відкрили рахунок уже на 1-й хвилині (0:1). Ближче до середини першого тайму викладачі вирівняли гру і рахунок (1:1, м"яч забив Сергій Гнатюк), а ближче до перерви - взагалі вийшли вперед зусиллями того ж Сергія Гнатюка (2:1). По перерві команда викладачів збільшила свою перевагу до двох м"ячів (3:1, м"яч забив Юрій Глущук), після чого команда студентів знову заволоділа як ігровою, так і територіальною перевагою, що дозволило їм скоротити рахунок (3:2). Під занавіс матчу викладачі забили четвертий гол (4:2, Сергій Гнатюк) і поставили крапку у протистоянні. Шалений натиск команди студентів на останніх хвилинах матчу був нівельований майстерними сейвами голкіпера команди викладачів Василя Кінзерявого. Кафедра БІТ вітає команду викладачів з перемогою у надзвичайно цікавому і напруженому матчі!