Доцент кафедри серед експертів грандіозного Європейського форуму в галузі ІКТ у Лісабоні

20-22 жовтня 2015 року в м. Лісабон (Португалія) проходив грандіозний європейський форум в галузі інформаційно-комунікаційних технологій "ICT 2015 - Innovate, Connect, Transform", який був організований Європейською Комісією разом із Fundação para a Ciência e a Tecnologia.

Форум ICT 2015 включав в себе цілу низку паралельних заходів:

• Презентація робочої програми Horizon 2020 в галузі ІКТ;
  • Інтерактивна виставка, на якій були продемонстровані кращі результати досліджень в галузі ІКТ та інновацій;
  • Презентація нових мережевих можливостей для підвищення якості партнерства, допомоги учасникам у пошуку потенційних партнерів для проведення наукових досліджень та впровадження інновацій;
  • Презентація Робочої програми на 2016-2017 роки в рамках Horizon 2020, де було надано докладну інформацію про можливості фінансування в галузі ІКТ;
  • Європейський форум стартапів.

Захід ІСТ 2015 зібрав більше 5000 учасників, серед яких також були і представники Національного авіаційного університету - це доцент кафедри БІТ Гнатюк Сергій Олександрович та заступник директора ННІАН, доцент кафедри телекомунікаційних систем Одарченко Роман Сергійович. Вони взяли участь у низці тематичних сесій за напрямами своєї діяльності, провели більше 15 ділових зустрічей з потенційними європейськими партнерами у форматі Face2Face, у результаті яких були укладені попередні домовленості щодо співпраці в рамках програми Horizon 2020.