Науковці кафедри прийняли участь у VІІ конференції «Стан та удосконалення безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем»

9-12 червня 2015 року науковці кафедри прийняли участь в роботі VІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Стан та удосконалення безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем», яка була організована Міжнародним технологічним університетом «Миколаївська Політехніка» та проходила в с. Коблево Миколаївської області.

З цікавими науковими доповідями виступили: професор О.Г.Корченко «Базові напрями наукової діяльності кафедри безпеки інформаційних технологій», доцент С.В.Казмирчук «Метод инкрементирования эталонов параметров для систем анализа и оценивания рисков», доцент С.О.Гнатюк  «Інформаційно-психологічна безпека держави в умовах ведення інформаційної війни», доцент А.О.Корченко «Формирование лингвистических эталонов на основе кортежной модели для систем выявления вторжений», доцент В.М.Кінзерявий «Оцінка стійкості блокових симетричних шифрів до деяких видів крипто аналізу», аспірант Т.О.Жмурко  «Метод підвищення захищеності систем захисту інформації на базі квантових технологій», аспірант В.О.Гнатюк  «Мережево-центричний підхід до процесу управління інцидентами інформаційної безпеки», асистент А.І.Гізун «Системи виявлення та оцінювання кризових ситуацій», асистент Ю.Є.Хохлачова  «Математичне моделювання критеріїв оптимальності та обмеження загроз інформації». Усі доповіді викликали великий інтерес і жваві дискусії серед наукової спільноти.