Викладачі кафедри взяли участь у Всеукраїнській конференції «Стан та удосконалення безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем» 2014 р.

9-12 вересня 2014 року в с. Коблево Миколаївської області відбулася VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Стан та удосконалення безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем» (SITS’2014), на якій були презентовані доповіді викладачів кафедри БІТ: завідувача кафедри БІТ Олександра Григоровича Корченка та доцента кафедри БІТ Світлани Володимирівни Казмірчук «Система оцінювання ризиків інформаційної безпеки», доцента кафедри БІТ Сергія Олександровича Гнатюка та асистента кафедри БІТ Тетяни Олександрівни Жмурко «Квантові протоколи захисту інформації в інформаційно-комунікаційних системах». Доповіді викликали жвавий інтерес та бурхливе обговорення.