Доцент кафедри БІТ прийняв участь у міжнародному форумі у КазНТУ

Цього року партнер Національного авіаційного університету Казахський національний технічний університет ім. К.І.Сатпаєва (КазНТУ) святкує своє 80-річчя! З цієї нагоди 22-24 жовтня за підтримки МОН Республіки Казахстан та Фонду Першого Президента Республіки Казахстан в КазНТУ було проведено Міжнародний форум "Інженерна освіта і наука в ХХІ сторіччі: проблеми та перспективи".

Для участі у роботі зазначеного Форуму Ретором КазНТУ професором Жексенбеком Аділовим був запрошений доцент кафедри БІТ Сергій Гнатюк. Доповідь Гнатюка С.О. на тему "Сучасні тенденції розвитку інформаційної безпеки у профільних вищих навчальних закладах" викликала значний інтерес і жваве обговорення серед міжнародної наукової спільноти.

Крім того, доцент Гнатюк С.О. привітав керівництво КазНТУ та трудовий колектив з ювілеєм від імені Ректора НАУ професора Миколи Кулика, а також взяв участь у заходах, приурочених до свята: виставці у Фонді Першого Президента Республіки Казахстан, відкритті нових науково-дослідних і навчальних лабораторій в КазНТУ, виставці інноваційних розробок науковців університету, засіданні науково-технічної ради Університету та святковому концерті за участю творчих колективів студентів, магістрантів та докторантів КазНТУ.

Також, за результатами Форуму було досягнуто принципові домовленості та окреслено напрямки майбутньої співпраці в науковій та освітній діяльності між кафедрою БІТ НАУ та кафедрою Інформаційної безпеки КазНТУ.