Доцент кафедри прочитав авторський курс та прийняв участь у конференції та семінарі у КазНДТУ ім.К.І.Сатпаєва

З 2 по 15 грудня 2015 року Сергій Гнатюк за програмою академічної мобільності "Запрошений професор" прочитав авторський навчальний курс "Сучасні системи квантової криптографії" студентам, магістрантам, PhD докторантам та викладачам кафедри Інформаційної безпеки Казахського національного дослідницького університету ім. К.І. Сатпаєва (м.Алмати, Республіка Кахазстан).

Також за час перебування у закордонному відрядженні, 3-4 грудня 2015 року, С.Гнатюк прийняв активну участь у ІІ міжнародній науково-практичній конференції "Інформаційні та комунікаційні технології: освіта, наука і практика", де виступив з доповідями щодо інформаційно-психологічної безпеки держави та можливостей міжнародної співпраці українських та казахстанських учених у рамках програми Горизонт-2020.

Крім того, 15 грудня 2015 року Сергій Гнатюк у якості доповідача прийняв участь у науковому семінарі "Сучасні технології захисту інформації" Інституту інформаційних і телекомунікаційних технологій КазНДТУ ім.К.І. Сатпаєва.