Кафедра підбила підсумки вступної кампанії 2017 року

Кафедра безпеки інформаційних технологій цьогоріч плідно попрацювала під час вступної кампанії, як і весь Національний авіаційний університет в цілому. Самовіддана праця викладачів та навчально-допоміжного складу і студентів під час днів відкритих дверей, профорієнтаційних заходів різного характеру протягом року, використання якісних рекламних буклетів, кваліфікована консультація у вступний період відповідальними особами від кафедри  - ось основні складові успішної кампанії щодо залучення абітурієнтів.

 

Ще одним чинником зросту популярності кафедри серед абітурієнтів звісно стало відкриття вперше в Україні нової спеціалізації «Системи та технології кібербезпеки» спеціальності 125 «Кібербезпека».


Отож, результати мовою цифр.

  • На 1 курс набрано 3 академічні групи, а саме:
  • «Адміністративний менеджмент у сфері захисту інформації» - АМ-171 (24 студента), з них 10 студентів, що навчатимуться за рахунок коштів державного бюджету.
  • «Системи та технології кібербезпеки» - СК-172 (26 студентів) і СК-173 (14 студентів), з них 19 студентів, що навчатимуться за рахунок коштів державного бюджету.
  • Відповідно кількість студентів-контрактників, зарахованих на 1-ий курс становить 37 з загальної кількості 64 студентів.
  • На 2-ий курс спеціальності 6.170103 Управління інформаційною безпекою  зараховано 6 студентів-випускників коледжів на навчання за державним замовленням.
  • Набір на 5 курс по спеціальностях 125 «Кібербезпека» спеціалізація «Адміністративний менеджмент у сфері захисту інформації» та 124 «Системний аналіз» спеціалізація «Консолідована інформація» теж став успішним. Так, на «Адмінстративний менеджмент» зараховано 25 бюджетників і 8 студентів-контрактників, на «Консолідовану інформацію» - 12 і 1 студент відповідно.
  • Слід відмітити, що студенти всіх курсів у повному складі приступили до навчального процесу в встановлені законодавством терміни після закінчення студентських літніх канікул.

Наведені результати були проаналізовані на засіданні кафедри і на основі цього були сформовані і передані до дирекції інститут рекомендації щодо проведення вступної кампанії 2018 року.

 

Розумні і успішні студенти – найкращий показник ефективності і якості роботи кафедри, кожного її окремого члена і викладацького колективу загалом. Тож бажаємо Вам, дорогі наші студенти, успіхів у навчанні, в своєму морально-інтелектуальному розвитку і подальшій професійній діяльності, основи якої ви матимете можливість засвоїти в процесі навчання на кафедрі! Натхнення, цілеспрямованості і досягнення Ваших мрій! 

Bookmark and Share