Відбулася Міжнародна науково-технічна конференція ITSEC-2016

Традиційно шостий рік поспіль у другій половині травня кафдера безпеки інформаційних технологій проводить Міжнародну науково-технічну конференцію "ITSEC". Цього року в рамках конференції проходив другий тур Всеукраїнської студентської олімпіади «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів». Відкриття конференції відбулось 17 травня в аудиторії 11-111, а 18 та 19 травня проходила робота у секціях. Варто відзначити, що цього року організатори підготували певний сюрприз для учасників конференції - на відкритті конференції замість традиційних пленарних доповідей було проведено панельну дискусію "Сучасні виклики системі підготовки фахівців у галузі інформаційної безпеки". Модерував засідання к.т.н., доцент Сергій Гнатюк, у ролі запрошених експертів виступили:

Під час дискусії були підняті актуальні питання підготовки конкурентоздатних фахівців з інформаційної безпеки у Національному авіаційному університеті - особливо цікаво було почути думки студентства, викладачів, представників органів державної влади та фахівців з вітчизняих ІТ-компаній. Активну участь у дискусії взяли студенти кафедр безпеки інформаційних технологій та телекомунікаційних систем, окрема подяка студентським науково-технічним товариствам "CyberTag" та "Wisetel".