V міжнародна науково-технічна конференція «ITSEC»: перше інформаційне повідомлення

Шановні вчені, інженери, експерти, аспіранти та ад’юнкти, студенти та курсанти!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V міжнародної науково-технічної конференції «ITSEC», що відбудеться 19–22 травня 2015 р. в Національному авіаційному університеті (м. Київ).

Організатором конференції є кафедра безпеки інформаційних технологій Національного авіаційного університету.

Контрольні дати конференції

28 березня — 7 квітня 2015 р. — онлайн-реєстрація, подання матеріалів тез доповідей та супровідних матеріалів;

До 15 квітня 2015 р. — первинна обробка та рецензування поданих матеріалів, підтвердження включення доповіді до програми конференції;

До 20 квітня 2015 р. — прийом квитанцій про сплату оргвнеску;

До 25 квітня 2015 р. — остаточна обробка поданих матеріалів, підтвердження прийняття тез для публікування у збірнику тез конференції.

Увага! До відома бажаючих прийняти участь у конференції:

• Приймаються тези, набрані тільки в одному з нових спеціальних шаблонах тез (оформлення в яких не відрізняється від вимог 2014 року, але які містять форми та стилі спеціального призначення):
    шаблон для тез, у яких один автор;
    шаблон для тез, у яких два автори з однієї організації;
    шаблон для тез, у яких два автори з різних організацій.
  • Якщо набрані тези у шаблоні 2014 року, то необхідно перекопіювати їх зміст у відповідні поля одного з нових спеціальних шаблонів.
  • Матеріали, надані не через офіційний сайт конференції, розглядатися не будуть.
  • Подання матеріалів тез має здійснюватися виключно у встановлені терміни та у відповідності до інструкцій Керівництва для авторів.
  • Матеріали доповіді не редагуються, за науковий зміст і викладення матеріалу, достовірність та коректність фактичних даних (у т.ч. класифікаційного індексу УДК — Універсальної десяткової класифікації) несуть відповідальність автор та його науковий керівник.
  • Студенти 1-4 курсів можуть приймати участь у конференції тільки у співавторстві зі своїм науковим керівником, прицьому наприкінці тез не вказується науковий керівник.
  • Магістранти, доповідь яких є апробацією їх дипломної роботи, повинні бути єдиними авторами тез, а наприкінці тез має бути вказаний науковий керівник магістранта.
  • Наукові керівники студентів та магістрантів забов'язані контролювати відповідність оформлення тез та їх подання на сайті вимогам конференції.

Теми, що представляють інтерес, включають, але не обмежуються такими:

• Інформаційне протиборство та проблеми розробки, використання і захисту громадянського суспільства від інформаційної зброї;
  • Кібервійна та проблеми розробки, використання і захисту від кіберзброї;
  • Кібербезпека, протидія кібертероризму та організованій кіберзлочинності;
  • Захист критичної інформаційної інфраструктури держави;
  • Захист цивільної авіації від кіберзагроз;
  • Ризик-менеджмент, системний аналіз та прийняття рішень в управлінні інформаційною безпекою та бізнесовій аналітиці;
  • Технології CERT/CSIRT;
  • Управління інцидентами інформаційної безпеки;
  • Криміналістичний аналіз комп’ютерних систем;
  • Криптологія, стеганографія, стегоаналіз та квантова криптографія;
  • Software Assurance; фаззінг; тестування на проникнення;
  • «Крадіжка особи» та захист персональних даних;
  • Приватність та інформаційна безпека у соціальних медіа;
  • Захищеність «хмарних обчислень»;
  • Наукоємні та корпоративні технології інформаційного менеджменту;
  • Технології бізнесової аналітики, консолідації інформації та менеджменту знань.

Робочі мови: українська, англійська, польська та російська.

Детальніше про організаційні питання, умови участі та публікування дивіться в інформаційному буклеті.

Офіційна веб-сторінка конференції