V міжнародна науково-технічна конференція ITSEC

19–22 травня 2015 року проходить V міжнародна науково-технічна конференція «ITSEC» (The 5th International Scientific Conference «ITSEC»).

Конференція розпочала свою роботу 19 травня з пленарного засідання. Далі робота конференції тривала у чотирьох секціях:
1. «Сучасні технології інформаційної безпеки»;
2. «Управління інформаційною безпекою держави»;
3. «Управління IT-безпекою»;
4. «Бізнесова аналітика та автоматизація обробки інформації з обмеженим доступом».

Усього про свою участь в конференції заявило понад 100 вчених, експертів, молодих вчених, аспірантів та студентів з вишів, наукових установ і підприємств України та країн світу.

Крім засновника конференції — кафедри безпеки інформаційних технологій Національного авіаційного університету — організаторами також виступили:

• Європейський університет;
  • Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ «КПІ»;
  • Національна академія Служби безпеки України;
  • Техніко-гуманітарна академія в Бєльсько-Бялій (Польща);
  • Державна вища технічна школа у Новому Сончі (Польща);
  • Казахський національний технічний університет ім К.І.Сатпаева (Казахстан);
  • ТОВ «Акксон Софт»;
  • ТОВ «Безпека інформаційних систем «Дельта»;
  • Всеукраїнська громадська організація «Співтовариство IT-директорів України»;
  • Всеукраїнська громадська організація «Українська федерація професіоналів безпеки»;
  • Студентське науково-технічне товариство кафедри безпеки інформаційних технологій НАУ «CyberTag»;
  • Редакція наукового журналу «Безпека інформації»;
  • Редакція наукового журналу «Захист інформації».