IV міжнародна науково-технічна конференція ITSEC

20–23 травня 2014 року проходить IV міжнародна науково-технічна конференція «ITSEC» (The 4th International Scientific Conference «ITSEC»). Крім засновника конференції — кафедри безпеки інформаційних технологій Національного авіаційного університету — організаторами також виступили:

• Європейський університет;
  • Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ «КПІ»;
  • Національна академія Служби безпеки України;
  • Техніко-гуманітарна академія в Бєльсько-Бялій;
  • Казахський національний технічний університет ім К.І.Сатпаева;
  • ООО «Ай Ти Ви групп»;
  • Всеукраїнська громадська організація «Співтовариство IT-директорів України»;
  • Всеукраїнська громадська організація «Українська федерація професіоналів безпеки»;
  • Редакція наукового журналу «Безпека інформації»;
  • Редакція наукового журналу «Захист інформації»;
  • ТОВ «Безпека інформаційних систем «Дельта».

Конференція розпочала свою роботу 20 травня з пленарного засідання, яке відкрив голова оргкомітету конференції — завідувач кафедри безпеки інформаційних технологій, д. т. н., професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки О. Корченко. Робота конференції запланована у чотирьох секціях: «Сучасні технології інформаційної безпеки»; «Сучасні технології управління інформаційною безпекою»; «Захист інформації з обмеженим доступом та автоматизація її обробки»; «Технології бізнес-аналітики та консолідації інформації».

Усього про свою участь в конференції заявило понад 170 вчених, експертів, молодих вчених, аспірантів та студентів з вишів, наукових установ і підприємств України та країн світу.

З програмою конференції можна ознайомитись за цим посиланням.