Доцент кафедри прийняв участь у ІКТ-заході програми Горизонт 2020 у Грузії

9-11 вересня 2015 року у м.Тбілісі (Грузія) на базі Тбіліського державного університету імені Іване Джавахішвілі відбувся ІКТ-захід у рамках програми Горизонт 2020 "ETPs Communities meeting - Info days Information and Communication Technologies & in European Research Infrastructures in Horizon 2020". Основною метою ІКТ-заходу була підтримка співробітництва у галузі інформаційно-комунікаційних технологій Євросоюзу з державами Східної Європи і Середньої Азії.

Сергій Гнатюк, доцент кафедри БІТ, узяв участь у якості експерта у мережевому семінарі-дискусії з представниками європейських платформ NEM (New European Media) та NESSI (Networked European Software and Services Initiative), тренінгу щодо підготовки проектних пропозицій тощо.

Участь у цьому заході безсумнівно є вагомим кроком щодо налагодження міжнародної проектної співпраці науковців кафедри безпеки інформаційних технологій.