Участь CyberTag у 19 міжнародному молодіжному форумі ''Радіоелектроніка і молодь в 21 сторіччі''

20-22 квітня 2015 року у Харківському національному університеті радіоелектроніки проходив 19 міжнародний молодіжний форум "Радіоелектроніка і молодь в 21 сторіччі". Кафедру БІТ на цьому науковому заході представляли студенти - члени науково-технічного товариства "CyberTag" - на чолі з доцентом Сергієм Гнатюком. Виступи студентів Юлії Поліщук (3 курс), Олександри Шаховал (1 курс) та Артема Положенцева (1 курс) відбулись у рамках секції "Управління знаннями та конкурентна розвідка" (голова д.т.н., професор Соловйова К.О.) і викликали значний інтерес серед учасників конференції. Доповідь Артема Положенцева на тему "Інформаційні війни як спосіб впливу на суспільну думку" була відзначена кращою у секції, за що доповідач отримав грамоту та грошову премію. Кафедра БІТ вітає молодих науковців з черговим успіхом і бажає подальших наукових звершень!