Доповідь завідувача кафедри БІТ на Першому міжнародному форумі з електронного урядування

26-28 листопада 2012 року відбувся Перший міжнародний форум з електронного урядування – «International Ukrainian E-governance Forum».

Програма Форуму об'єднала провідних експертів в сфері розбудови в Україні електронного урядування та стала майданчиком для дискусій з проблемних питань та загальних тенденцій впровадження інфраструктури РКІ та електронного цифрового підпису в е-урядуванні, електронного урядування на місцях, електронних архівів в е-урядуванні та основні технологічні аспекти е-урядування.

У Форумі прийняли участь провідні експерти, керівники і фахівці державної влади, акредитованих центрів сертифікації ключів, місцеві органи державної влади, громадські організації, представники провідних юридичних компаній, навчальні заклади, в т.ч. Національного авіаційного університету.

В другий день роботи Форуму (27 листопада 2012 року) відбулося пленарне засідання на тему «Інформаційна безпека та електронне урядування». На цьому пленарному засіданні Олександр Корченко, завідувач кафедри безпеки інформаційних технологій, представив доповідь «Наукова спеціальність – Інформаційна безпека держави».