Участь CyberTag у ІV конференції «Захист інформації і безпека інформаційних систем»

4-5 червня 2015 року у Національному університеті «Львівська політехніка» проходила ІV міжнародна науково-технічна конференція «Захист інформації і безпека інформаційних систем». Учасники відзначають високу організацію, професійний підхід та привітність організаційного комітету. Кожен отримав подарунок на згадку.

Кафедру БІТ на цій конференції представляли члени науково-технічного товариства “CyberTag” під керівництвом викладача кафедри Андрія Гізуна. Роботи Богдана Кобільника, Романа Макарчука, Владислава Гріги і Віктора Самуся у рамках секції «Управління інформаційною безпекою» були високо оцінені професорським складом «Львівської політехніки» та учасниками з інших навчальних закладів. Доповідь Віктора Самуся на тему «Методи пропаганди в мережі Інтернет та способи їх блокування» була визнана кращою роботою молодого науковця, за що він отримав цінні подарунки.

Студенти вдячні кафедрі БІТ за представлену можливість відвідати Львів та прийняти участь у міжнародній науково-технчній конференції.