Cимпозіум «Інформаційна безпека в авіації» Шостого Всесвітного конгресу «Авіація у XXI столітті»

23-25 вересня 2014 року в Національному авіаційному університеті пройшов Шостий Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті" – "Безпека в авіації та космічні технології", метою якого було обговорення науково-технічних досягнень, визначення перспективних напрямків досліджень, організація міжнародного співробітництва в галузі авіаційного транспорту та його інфраструктури, аналіз глобальних тенденцій та практичних, експериментальних і теоретичних досягнень наукової спільноти в галузі безпеки авіації та космічних технологій.

24 вересня у рамках Конгресу на базі кафедри безпеки інформаційних технологій відбулось засідання традиційного симпозіуму "Інформаційна безпека в авіації" (голова симпозіуму - професор Корченко О.Г., відповідальний секретар - доцент Гнатюк С.О.). Участь у симпозіумі взяли 30 науковців з України (Національний авіаційний університет, Європейський університет, Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова, Черкаський державний технологічний університет та Харківський національний економічний університет), Росії (Іркутський державний технічний університет, Східносибірське управління повітряним рухом) та Республіки Корея (Університет Інга, м. Інчхон).

Серед 18 заявлених доповідей найбільший інтерес викликали виступи науковців з Одеси «Mutual control based on quantum secret sharing for remote access in electoral process automation system» (Васіліу Є.В., Лімарь І.В.), аспірантів кафедри безпеки інформаційних технологій Гнатюка В.О. «Basic criteria of CERT’s working efficiency» та Сидоренко В.М. «Criteria for the identification of critical infrastructures of the state».