Запрошуємо взяти участь у секції «Інформаційна безпека» конференції АВІА-2015

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі секції «Інформаційна безпека» ХII Міжнародної науково-технічної конференції «АВІА-2015», що відбудеться 28–29 квітня 2015 р. в Національному авіаційному університеті (м. Київ).

Організатором секції «Інформаційна безпека» конференції є кафедра безпеки інформаційних технологій Національного авіаційного університету.

Матеріали приймаються відповідальним секретарем секції тільки від співробітників НАУ. Зовнішні учасники (не співавтори співробітників НАУ) матеріали передають до Оргкомітету конференції.

Учать для всіх учасників безкоштовна, включаючи зовнішніх. Матеріали будуть розміщені на сайті конференції  — не друкуються.

Умови участі у секції «Інформаційна безпека» конференції для співробітників НАУ:

• Надіслати у одному повідомленні на електронну пошту it.seconf@gmail.com секретарю секції — Юлії Борисівні Коваленко (тел. 063-357-41-37) — такі електронні матеріали:
  • Подати помічнику секретаря секції — Анні Шейко (тел. 063-357-41-37) — такі роздруковані матеріали:
    • Матеріали доповіді з власноручними підписами авторів біля своїх прізвищ;
    • Реєстраційні картки учасників з власноручними підписами учасників біля прізвищ.

Контрольні дати конференції

• До 30 березня 2015 р. — подання заявок на участь у конференції та матеріалів доповіді;
  • 28 квітня 2015 р. — пленарне засідання, робота в секціях;
  • 29 квітня 2015 р. — робота в секціях.

Про загальні організаційні питання, умови участі та публікування дивіться в інформаційному листі.