Доцент кафедри прийняв участь у семінарі-практикумі НАТО у Вірменії

Доцент Сергій Гнатюк прийняв участь у семінарі-практикумі НАТО «Meeting Security Challenges Through Data Analytics and Decision Support» («Визначення проблем безпеки на основі аналізу даних та підтримки прийняття рішень»), який відбувся у термін з 31 травня до 05 червня цього року в м. Єреван (Республіка Вірменія). Захід був присвячений викликам безпеки НАТО та держав партнерів, зокрема пострадянських республік.

У рамках роботи Семінару працювали три міжнародні робочі групи, що займалися питаннями контртероризму, безпеки кордонів і портів, а також кібернетичної безпеки. Гнатюк С.О. прийняв участь у роботі останньої робочої групи, яка підготувала рекомендації НАТО для підвищення рівня безпеки кібернетичного простору пострадянських держав, а також виступив у якості спікера з доповіддю «Critical Aviation Information Systems Cybersecurity».

За результатами Семінару були досягнуті принципові домовленості та окреслені напрямки майбутньої співпраці в науковій та освітній діяльності між кафедрою безпеки інформаційних технологій Національного авіаційного університету і кафедрою інформаційної безпеки та розробки програмного забезпечення Національного політехнічного університету Вірменії.